Наш проект

Про нас

Історія проекту почалася з кав’ярні у центрі Мадриду. Кав’ярні, яку в столиці Іспанії відкрили хлопці зі Львова. Туди на каву приходять корінні іспанці, українці, туристи, вихідці з найрізноманітніших країн. Приходять просто випити кави, бо кажуть, що там вона найсмачніша у всій Іспанії. Про українців, які зуміли відкрити власну справу у зовсім чужій країні і закохати в неї тисячі людей захотілося розповісти. А далі – захотілося частіше знайомитися з такими людьми і дізнаватися про українців у світі більше.

Саме так і виникла ідея створення проекту "Знай наших". Адже українців по всьому світі дуже багато. Точних даних про те скільки наших перебуває за кордоном немає. Неофіційна статистика вказує на 20 мільйонів. На легальних умовах за кордоном проживає близько 8 мільйонів українців.

Прийняти участь

Ми з радістю розповімо про вас та вашу справу за кордоном. Якщо ви бажаєте стати учасником проекту або ж знаєте цікавих особистостей, які подолали перешкоди на своєму шляху до певної справи або ж знаходять у цьому процесі, дайте нам знати. Найпоширеніші запитання - це коли і як ви виїхали з України, найбільші труднощі за кордоном та як ви досягаєте успіху.

Email: ukrzakordon@gmail.com